Business Joomla Themes by Justhost Reviews

Úvodní strana

Profil společnosti

IMG 1720 Společnost DATASOFT spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992 se zaměřením na engineering v oblasti počítačových sítí a informačních systémů. Společnost je ve vlastnictví fyzických osob české státní příslušnosti bez účasti zahraničního kapitálu.

DATASOFT, spol. s r.o. je firma zaměřená na poskytování odborných služeb a dodávek v oblasti elektrotechnických zařízení a to jak slaboproudých, tak i silnoproudých. Těžištěm činnosti jsou jednak projektové práce a související inženýrská činnost a dále dodávky, instalace a servis slaboproudých zařízení a kabelážních systémů počítačových sítí LAN a WAN a také instalace, dodávky a servis silnoproudých zařízení.

Společnost poskytuje služby zákazníkům ve všech sférách, tj. veřejnému sektoru (státní správa; místní samospráva; rozpočtové, příspěvkové a další neziskové organizace), podnikatelském sektoru (právnické i fyzické podnikatelské subjekty) i soukromému sektoru (individuální výstavba).

logo.jpg
Obchodní společnost DATASOFT, spol. s r.o. je držitelem certifikátu ISO9001:2016 v oboru budování a servisu datových sítí, Internet Service Provider a dodavatelské a servisní činnosti v oblasti IT.

 

etiketa faktura sirka AAA CZ etiketa faktura sirka A CZ

etiketa faktura sirka TR CZ

FNSMB

fortinet        hpe silv pi print

Certifikovaný partner logmanager